Oğlum Yarın Askerden Geliyor…:)))

  Dile kolay 70 gün. O kadar özledim ki oğlumu. Dağıtım izni için yarın geliyor. Ve ben heyecandan uyuyamadığım için gecenin bu vakti oturdum pc nin başına…

   Oğlum hava kuvvetlerinde asker. Onun gelişini kutlamak için özel bir pasta yaptım. Bu onun için tam bir süpriz olacak. O uzun boyuyla bana sarılıp, yanaklarımdan öpmeside bana ödül olacak.

    Asker pastasını havacı erlerin giydiği kamuflaj üniformasının renklerini kullanarak yaptım. Onlar kara erleri gibi yeşil değil mavi üniforma giyiyorlar. Askerin üzerindeki üniformanın rengi o yüzden öyle. Pastamın ara katmanlarında özel pasta dolgusu kreması kullandım. Ve çikolata parçalarıyla lezzetlendirdim. Kullandığım şeker hamuru bol vanilya ve çikolata aromalı olduğu için lezzetine lezzet kattı. Umarım sizler de beğenirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Yayınlayan

kurabiyeci

Adım Hatice. Trabzon'da yaşıyorum. Evliyim ve 3 çocuğum var. Hepside birbirinden kıymetli benim için... Oğlum şu an askerde... Hasretini çekiyorum. Ortanca kızım 8. sınıfta... Bunca zamandan sonra bir de bebişimiz oldu. Hepimizin mutluluk kaynağı o şimdi. Evde şeker hamuru ve model hamuruyla pastalar, kurabiyeler ve cup cakeler yapıyorum. Hem eğleniyorum hem kazanıyorum. Eğleniyorum dedimse epey yorucu aslında. Eeee haliyle emek olmayınca yemek te olmuyoooo...

One thought on “Oğlum Yarın Askerden Geliyor…:)))”

  1. çok şirin bişi ya bu 🙂 bi ara bizede çizgi kahramanlarlarla dolu bi pasta yapmıştım.:):) o pasta yani böle oturup izlemelik bi pastaydı o pastadan bi küçük parça ağzıma attım o anda biittim dışı kadar güzeldi zaten bütün pastalın öyle:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir