Öğretmenlere kurabiye sepetleri

Öncelikle bütün öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun. Bu gün okullarda tatlı bir telaş vardı. Öğrenciler, veliler el birliğiyle öğretmenlerimizi bir nebze olsun mutlu edebilmek için küçük süprizler hazırladılar. Bana ulaşabilenler çiçek yaptırmak yerine kurabiye sepetleri hazırlatmak istediklerini söylediler. Bende Bu gördüğünüz sepetleri hazırladım.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                  Dayanamadım hepsini dizdim yanyana bi de öyle çektim :)

 

 

Yayınlayan

kurabiyeci

Adım Hatice. Trabzon'da yaşıyorum. Evliyim ve 3 çocuğum var. Hepside birbirinden kıymetli benim için... Oğlum şu an askerde... Hasretini çekiyorum. Ortanca kızım 8. sınıfta... Bunca zamandan sonra bir de bebişimiz oldu. Hepimizin mutluluk kaynağı o şimdi. Evde şeker hamuru ve model hamuruyla pastalar, kurabiyeler ve cup cakeler yapıyorum. Hem eğleniyorum hem kazanıyorum. Eğleniyorum dedimse epey yorucu aslında. Eeee haliyle emek olmayınca yemek te olmuyoooo...

4 thoughts on “Öğretmenlere kurabiye sepetleri”

    1. Teşekkür ederim canım benim. Almanya’da da vardır değilmi şeker hamuruyla dekore edilen (orda belki fondan diyolardır) pastalar, kurabiyeler. Aslında oralardaki malzemeler elimde olsa neler yaparım neler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir